úterý 20. prosince 2016

Unboxing #68 (Vánoční)

Ahooj :)
Vítám Vás u dalšího článku a jelikož se mi opět sešlo pár balíků, přináším Vám nový unboxing.

Dnes budeme rozbalovat balíček, za který jsem "zaplatila" pouze komentářem, protože je to výhra z blogu Můj život knihomolky :)

Ještě než knihu rozbalíme, musím se přiznat, že jsem ještě nikdy nečetla knihu, kde by Vánoční svátky hrály nějakou roli.
Tento rok chci v tomto bodě uspořádat premiéru v podobě knihy Sněží, Sněží,.., což je soubor tří povídek od tří autorů (John Green, Maureen Johnson, Lauren Myracle).
Na dvě povídky z této knihy se těším, ale abych řekla pravdu, na povídku z pera Johna Greena... řekněme, že mám alergii na jeho "najednoprdo" příběhy. 

Nepřijde Vám to? Zkuste popřemýšlet, o čem tento světoznámě uznávaný (až na mě) autor píše a dojde Vám, že každá kniha je o tom samém. 
Když si přečtete jednu, budete nadšeni. 
Když si přečtete druhou, budete rozladění.
A když se pustíte do dalších, po kapitole budete kontrolovat, jestli jste si z knihovny náhodou nevzali jednu a tu samou...

Trošku jsem se rozvášnila, ale tak co. Tyto články chci tímto směrem vést nebo-li v těchto článcích budete mít co potěšení s mojí jednou z mnoha stránek povahy, která skáče od jednoho tématu ke druhému a maximálně si to užívá :D


Další moje stránka povahy, kterou ti, co ode mě něco zabaleného dostali, již poznali.
Ano, jsem jedna z těch, kteří prostě neumí balit dárky, balíčky a já nevím co všechno.
Rok co rok na Vánoce se utvrzuji v tom, že obdarovaný to stejně roztrhá (pokud nejste jako moje kamarádka, která schovává použitý balící papír na několik desítek dalších Vánoc) a fotit si to stejně nebude. Každopádně dnešnímu světu vládnou sociální sítě a moje neschopnost v této na první pohled lehké činnosti mě dostává do depresí. 
Nedivte se mi. Koho by ty dokonalé fotky na Instagramu nedostaly? 😓

Proč to tady ale píšu?
Nikča (blogerka výše zmiňovaného blogu) si totiž s obsahem balíku vyhrála a mě strašně potěšilo, že není jak já, nenáházela to všechno na jednu velkou hromadu, neoblepila to kilometrem lepící pásky (mimochodem, nejsem doufám jediná, která při balení přemýšlí, kolik metrů pásky spotřebuje, že ne?) a valila si to spokojeně na poštu.
NE! Ten balík byl tak nádherně zabalený až mi bylo líto to rozbalit.


V balíčku se neukrývala jen slibovaná knihy, ale krásné přání, bloček a v zabalené knize ještě záložky a naprosto dokonalá placka, která mi mluví z duše (viz. poslední foto) 😃
Dostáváme se k hlavnímu bodu večera a to knize, kterou jsem vyhrála: Vánoční zázrak!!
Vánoční tématika a sladká romanťárna- to od téhle knihy očekávám.
Byla bych moc ráda, kdybych tyto Vánoce stihla přečíst nejen Sněží, Sněží,.. ale právě i tuto novinku z nakladatelství CooBoo, která se jako každá kniha z tohoto nakladatelství, může chlubit velmi povedenou obálkou a celkově grafikou (více za chvíli).

Docela mě překvapilo, že je kniha napsána mužem.
Pořádně ani nevím proč, ale možná je to z toho důvodu, že romantiku a slaďárny píšou více ženy než muži a mozek si to automaticky zařazuje.
Každopádně mě překvapilo i to, že od autora u nás vyšla ještě jedna kniha- Proč?13x Proto.
A abych řekla pravdu, docela dost mě láká. Uznejte, obálka je naprosto příšerná, ale anotace a názory jsou opravu lákavé a téma, kterým by se kniha měla zabývat velmi zajímavé a dalo by se z něj hodně vytřískat.
Pro fanoušky knihy VŠECHNY MALÉ ZÁZRAKY: Tato kniha by měla být ještě o něco lepší než právě zázraky! 
Kurňa, proč jsem o ní ještě neslyšela? 😠

Opět skočíme a v rychlosti Vám díky fotce ukážu vnitřek knihy.
Není to roztomilý?
Hvězdičky jsou v knize vždy úplně všude. Jak tak nad tím přemýšlím, možná by to někoho od čtení mohlo odradit, ale tak...
Hvězdičkami se v této knize rozhodně nešetřilo 😄


Tento autor je pro mě velkým překvapením a doufám, že po přečtení jeho knihy i velkým objevem.
Musím se přiznat, že ještě více než Vánoční zázrak, mě láká výše zmiňovaná kniha, na kterou jsem díky psaním tohoto článku narazila Proč? 13x Proto, a tak doufám, že se mi ji ještě někde podaří sehnat.
Jsem opravdu zvědavá na styl autora. Nově doufám, že kniha Vánoční zázrak nebude jen čtivá romanťárná, ale bude to romanťárná, která bude skrývat něco VÍC, tzv. lehký styl se silným příběhem.

Vy mi určitě napište názor na všechno, co jsem v tomhle článku stihla probrat.
Ať už je to styl a knihy Johna Greena, kniha Sněží, Sněží,.., zručnost při balení dárků, autor Jay Asher,.. cokoliv!! 😊
No a pokud jste již něco od Jaye Ashera četli, komentář zanechte povinně, protože tento autor mě opravdu čím dál více láká a překvapuje 🙆Mějte se hezky! :)
seabook04@gmail.com

18 komentářů:

 1. Nádherná výhra, užij si čtení :)
  Já Greena taky ráda nemám. Hvězdy mi přišly průměrné, a pak jsem ještě Papírová města a to bylo pro mě vyloženě utrpení, taky moc nechápu, kde se ta jeho nadměrná popularita bere :)
  Co se týče balení dárků - to mám ráda. Nejsem žádný extra kreativec, ale pokud dárek nemá vyloženě nějaký šílený tvar, tak pásku ani nepoužívám. Jsem zvyklá od mamky, která papíry také schovává, že je nesmím ničit, aby se daly znova použít :D a dělám to tak i nadále, i když už dávno bydlím sama a balící papíry rozhodně neschovávám :)
  Měj se krásně, Lucí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkují moc :)
   Green má prostě pořád stejný základ a jen střídá situace, které jsou vždy problematické a hází do nich postavy, ale podstata je pořád stejná :/
   Já jsem ráda, že se do dárku při balení nepřilepím páskou sama, takže já o kreativitě pomlčím :D

   Vymazat
 2. Já jsem od Greena četla právě jen tu jednu povídku ze Sněží, Sněží a musím říct, že se mi od něj líbila, oproti zbylým dvěma. Měla tempo, dynamiku, byla akční, sice se na konci nejednalo o žádnou velkou pointu, ale rozhodně jsem z ní nebyla zklamaná.
  A s balením už si hlavu nedělám, protože všechny dárky balím jak největší prase, i když se moc snažím. Přítel může potvrdit :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď, když jsem Sněží, Sněží,.. dočetla s tebou naprosto souhlasím! Green mě překvapil, že se od svého základu odpojil a vymyslel něco jiného. Oproti zbylým povídám to byl skvost :D
   Je to zlomyslné, ale jsem ráda, že nejsem jediná :D

   Vymazat
 3. Patřím mezi sběratelky knih Johna Greena. Jeho knihy se mi líbí, ale máš pravdu, jsou tak nějak na jedno brdo. A poslední, kterou jsem četla "Příliš mnoho Kateřin" mě moc nezaujala kvůli matematickým počtům. Uvidíme co bude dál...
  Balit dárky také neumím. Když posílám nějaké oblečení, zabalím ho do igelitky a omotám páskou. Vypadá to opravdu hrozně, ale co nadělám? A vánoční dárky? Umím balit jedině knihy, nic víc :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. John Green by měl naprosto skvělé knihy, protože on psát opravdu umí, má originální styl, ale musel by odpustit od základu, který používá v každé své knize. Docela mě překvapila jeho povídka v knize Sněží, Sněží,.., protože to konečně bylo něco jiného :)
   Já+balení čehokoli= hromada izolepy :D

   Vymazat
 4. O knize stále přemýšlím. Úplně se mi do ní nechce, ale obálku má fakt povedenou :)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherný balíček :) Kniha mě také láká, furt přemýšlím, jestli do ní jít teď, nebo až příští Vánoce :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc se povedl :)
   U mě to už vypadá na rok příští :D

   Vymazat
 6. Moc pěkný balíček, já si také dávala záležet při první soutěži, ale bohužel u té druhé, jsem musela poslat pouze knihy, protože čas a nemoc to nedovolil, ale příště už to bude lepší :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechtěj vidět moje balíčky :D
   Já na to mám čas, ale ne nervy :D

   Vymazat
 7. Přeji pěkné čtení! Snad se ti knížka bude líbit a moc se těším na recenzi, jelikož na ni mám také zálusk:)

  OdpovědětVymazat
 8. Moc pěkný balíček, je radost na něj pohledět :) Ať se kniha líbí a hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář! Co nejdříve odpovím! ♥